30/05/2023  

Дитинство – щаслива пора

Виставка-ярмарок

30 травня 2023 року Колонтаївською сільською бібліотекою-філією була представлена виставка-ярмарок "Дитинство - щаслива пора" (з нагоди Міжнародного дня захисту дітей,який кожного року відзначається 1 червня).

Дитинство - щаслива пора

 

Кожного року початок літа співпадає зі святом дитинства. В цей день вже стало традицією, що дорослі поспішають привітати малечу з днем дитинства. Всі ми родом із дитинства, з країни мрій та казок. Дитинство – найрадісніша, найщасливіша пора життя. Кожен із людей має змогу в свій час насолодитися перебуванням в казковій країні дитинства, адже тільки в цій країні дитячі серця наповнені чистотою, добротою, радощами.

Кожен із нас побував у цій незабутній країні про яку пригадується зі щемливою насолодою та трішки з сумом, але дорослим туди вже не повернутися. Мабуть тому кожного року і вітають дорослі своїх дітей та внуків з цим чудовим святом – тепла, літа, дитинства.

Кожного року зі святом дитинства вітає дітлахів і бібліотека. Цього року бібліотека запропонувала відвідати дитячий  книжковий ярмарок, де діти- читачі мали змогу переглянути книги на всі смаки – безліч казок, прислів’їв, пригод, ознайомитися з новими природознавчими книгами, полинути в світ подорожей та фантастики, переглянути експозицію “Країна дитинства”, на якій були представлені малюнки з улюблених книг та анімацій українських художників.

#разомдоПеремоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору