18/04/2024  

Довкілля бережи, природі допоможи

Книжково-ілюстративна виставка

18 квітня 2024 року Олексіївською сільською бібліотекою-філією оформлена книжково-ілюстративна виставка "Довкілля бережи, природі допоможи" (до Українського дня довкілля).

Довкілля бережи, природі допоможи

 

Щороку в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля.

Це свято в Україні було започатковано на базі Всеукраїнської акції «Дерево — Життя», тому й відзначають його в найкращий весняний час для озеленення та благоустрою населених пунктів.

Саме у цей день українці долучаються до акцій, направлених на збереження та примноження природного фонду рідної країни.  Ми з вами ніколи не повинні забувати, що охорона природи має для людини надзвичайно важливе значення. Але кожному із нас почати потрібно з себе, усвідомити, перш за все, відповідальність за залишене сміття, забруднену воду чи повітря, за нанесення непоправної шкоди природі.

Головним завданням відзначення Дня довкілля є привернення уваги громадян України до критичного стану довкілля в країні та виховання екологічного мислення.

Вітаючи кожного з Днем довкілля, закликаємо всіх друзів природи присвятити його свідомій турботі про зелене середовище, адже кожен небайдужий вчинок — це запорука майбутнього.

#разомдоПеремоги_з_бібліотекою

 

 

Прокрутити вгору