27/06/2024  

День Конституції сьогодні відзначаємо, всіх українців щиро вітаємо

Пізнавальна вікторина

27 червня 2024 року Олексіївською сільською бібліотекою-філією проведено пізнавальну вікторину «День Конституції сьогодні відзначаємо, всіх українців щиро вітаємо» (до Дня Конституції України).

День Конституції сьогодні відзначаємо, всіх українців щиро вітаємо

 

28 червня Україна відзначає одне з найважливіших державних свят — День Конституції. Саме цього дня, 28 червня 1996 року, ухвалили Основний Закон.
День Конституції — це єдине державне свято, закріплене в самій Конституції: “Стаття 161. День прийняття Конституції України є державним святом — Днем Конституції України”.
Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в наше життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України, прав і свобод людини.
В умовах війни День Конституції набуває особливого значення, адже демонструє незламність нашого народу та незалежність нашої країни.
Бібліотекар розповіла, чому важливо знати українську Конституцію та які закони їй передували протягом багатьох століть. Мета пізнавальної вікторини – підвищення рівня громадянської свідомості дітей, поглиблення знань про основний закон України.
Також учасники ознайомилися з книжковою викладкою літератури «Конституція – основний закон держави».

 

Прокрутити вгору