27/03/2023  

Чудовий світ театру

Тематична полиця

27 березня митці всього театрального світу відзначають професійне свято – Міжнародний день театру, яке було встановлене у 1961 році конгресом Міжнародного інституту театру у Відні. 25 березня 2023 року Пархомівською сільською бібліотекою-філією № 2 оформлена онлайн тематична полиця «Чудовий світ театру» (до Міжнародного дня театру).

Чудовий світ театру

 

Зародившись у дифірамбах Стародавньої Греції, присвячених Діонісу та іншим міфічним богам і героям епосу ще у VI столітті до н. е. театр зміг утвердитись і «дожити» до наших днів не тільки не втративши  своєї популярності, а й стати ще більш цікавим та затребуваним серед глядачів та митців.

Театральний світ прекрасний і особливий. У ньому все надзвичайне. Дивлячись на сцену, забуваємо про все. Тут поринаємо у зовсім інший світ, той, що існує лише на сцені, стаємо свідком чудового процесу, коли літературний твір оживає у сценічних образах. Події у театрі відбуваються і розвиваються на очах глядача – він ніби сам бере участь, знайомиться з персонажами п’єси, співчуває горю і радіє щастю одних, обурюється поведінкою інших. Театр вчить бачити прекрасне в житті та людях.

До уваги читачів – твори про театр та відомих акторів.

 

Прокрутити вгору