19/12/2023  

Чудотворець Миколай! Ти усіх оберігай

Фольклорна мандрівка

19 грудня 2023 року до дня Миколая Чудотворця в Мурафській сільській бібліотеці-філії експонується фольклорна мандрівка «Чудотворець Миколай! Ти усіх оберігай».

Чудотворець Миколай! Ти усіх оберігай

 

Новорічні свята наближаються й першим їх вісником є свято святого Миколая, яке припадає на 19 грудня. Вважається, що діткам, які гарно поводили себе протягом року, він кладе під подушку подарунки та солодощі, а хто не чемний – різочку.

У ніч з 18 на 19 грудня святий Миколай у супроводі ангелів ходить від хати до хати і дарує дітям, а також дорослим подарунки: цукерки, шоколад, яблука, а також одяг, взуття, книжки, маленьким — іграшки. Ввечері перед Миколаєм бабуся або мати розповідає дітям про святого Миколая, його добрі вчинки, щедре серце, милосердя, про те, що він ніколи не забував чемних, працьовитих дітей і приносив їм подарунки.

На виставці  представлені книги, які висвітлюють життєвий шлях одного із найулюбленіших святих в Україні і світі — Миколи Чудотворця. Мета формування внутрішнього світу людини, в якому відбувається розуміння величі та сили добра, благодійництва. Святий Миколай своїм непростим, сповненим труднощів життя довів цю просту і завжди актуальну істину.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору