07/02/2022  

Ч.Діккенс – найбільший оптиміст століття

Експрес-виставка

7 лютого 2022 року Мурафською сільською бібліотекою-філією оформлено експрес-виставку «Ч.Діккенс – найбільший оптиміст століття» (до 210-річчя від дня народження Ч.Діккенса, англійського письменника).

Ч.Діккенс – найбільший оптиміст століття

 

7 лютого 2022 р. виповнюється 210 років від дня народження видатного англійського романіста – Чарльза Діккенса. Його перу належать відомі з дитинства «Пригоди Олівера Твіста», він вигадав скнару Скруджа в «Різдвяній пісні», написав «Великі надії», «Повість про два міста», про «Девіда Коперфільда».

Минають роки і сторіччя, відходять у небуття покоління людей, змінюються їхні звичаї, вірування та погляди, а великі мистецькі надбання залишаються, надовго переживають своїх творців, по-новому розмовляють з кожною новою епохою. Творчості одного із самих знаменитих англомовних романістів, прославленого творця яскравих комічних характерів і соціального критика присвячена книжкова експрес-виставка.

Не тільки критики, а й читачі назвали Ч. Діккенса великим поетом за легкість, з якою він володів словом, фразою, ритмом і образом, порівнюючи його майстерність лише з талантом Шекспіра. 16 романів письменника відбили складну еволюцію, яку він пройшов протягом творчого життя. Змальовані в них картини життя давно відійшли в минуле, але продовжують захоплювати читача, бо ратують за справедливість, милосердя, гуманність і співчуття до ближніх.

 

Прокрутити вгору