26/05/2023  

Бібліотека: ідеї та їх реалізація

День фахівця

24-26 травня 2023 року проходив День фахівця «Бібліотека: ідеї та їх реалізація». Спеціалісти Сахновщинської публічної бібліотеки кожного дня для десятка колег (обмеження під час військового стану) розповідали через призму інформаційного компасу про сучасний бібліотечний формат роботи, професійний та креативний підхід до неї (директор комунального закладу «Сахновщинська ПБ» Любов Волошина); консультували з питань «Професійний старт», «Пошук нових форм, ідей у роботі бібліотек» (завідуюча організаційно-методичним відділом Ніна Перець); інформували про специфіку поповнення бібліотечних фондів в сучасних умовах (завідуюча відділом комплектування та обробки літератури Лариса Ігнатченко).

Бібліотека: ідеї та їх реалізація

 

В рамках насиченого професійного навчання: і знайомство з новопризначеними бібліотечними працівниками (завідуючими Лигівською, Надеждинською, Чорнолозькою сільськими бібліотеками-філіями); перегляд відео Костянтинівської сільської бібліотеки-філії за темою популяризації лікарських рослин рідної місцевості, адже на підході літо – час заготівлі аптечних трав; обговорення планового календаря червня; вирішення окремих виробничих питань. Активно включилася в роботу товариства та привітала бібліотечних ювілярів з персональним святом голова профспілки працівників культури Лариса Клименко.

З початком літа, канікул та відпусток, читання, як вид дозвілля, набирає нової ролі. Бібліотеки в цьому сенсі мають відповідати нинішнім викликам і потребам громадян, бути інклюзивним відкритим простором, де комфортно себе почувають і батьки з дітьми, й літні люди та читачі з інвалідністю, студенти.

 

Прокрутити вгору