14/02/2024  

Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять!

Патріотична викладка

14 лютого 2024 року до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Мурафській сільській бібліотеці-філії експонується патріотична викладка літератури «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам'ять!».

Афганістан – мій біль, моя пекуча пам'ять!

 

З 1979 року до 1989 року близько ста п’ятдесяти тисяч українців пройшли через горнило афганської війни. З них 3360 не повернуться додому ніколи. 12 українців були удостоєні звання Героя Радянського Союзу.

      Патріотична викладка літератури «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять!» є даниною пам’яті й шани усім воїнам, долю яких обпалила жорстока війна у далекій гірській країні.

На викладці представлені історико-документальні матеріали, світлини, матеріали з особистих архівів учасників бойових дій, а також художні та публіцистичні твори про афганську війну.

Неможливо викреслити з пам’яті воїнів, ні тих, хто загинув, ні тих, хто пройшов через пекло афганської війни і для кого вона триває й досі. У книгах, спогадах, у снах, у думках… Пам’ять про ці події завжди залишиться в пам’яті українського народу та буде прикладом для молодого покоління.

#разом_до_Перемоги_з_бібліотекою

 

Прокрутити вгору