15/02/2022  

Афганістан болить в моїй душі

Заходи з нагоди 33-ї річниці виводу військ з Афганістану

В філіях КЗ «Дворічанська публічна бібліотека» пройшли заходи з нагоди 33-ї річниці виводу військ з Афганістану.

Афганістан болить в моїй душі

 

В Рідкодубівській філії провідним бібліотекарем Борисенко Н.В. обладнано книжкову виставку «Свистіли кулі над Афганом», де зібрано матеріали про земляка Медяника О.В., який загинув в тій війні.

В Западнянській філії провідний бібліотекар Пряділя Н.М. підготувала тематичну полицю «Время выбрало нас», на якій розміщено матеріал про воїнів-афганців – односельців. На цій полиці експонується книга наших земляків В.І.Лебединського та Вадима Тарасенко «Время выбрало нас», про яку теж йшла розповідь при презентації виставки.

В Миколаївській філії провідний бібліотекар Сухоносова В.О. підготувала інформаційну годину і виставку «Афганістан болить в моїй душі».

В Кутьківській громаді також вшанували пам’ять воїнів афганців односельців.

Правда про Афганську війну… Вона різна. Нерідко хвороблива й гірка. Більше 33 років, що пройшли, об’єднали колишніх бійців-інтернаціоналістів у одну родину, де біль одного віддається болем в інших, а радість стає загальним почуттям. Україна втратила близько 4 тисяч молодих хлопців, 6 тисяч стали інвалідами, ще 72 залишились у полоні або пропали безвісти. То ж на заходах згадували  імена воїнів-інтернаціоналістів, жителів кожної сільської громади, які проходили строкову службу на території Афганістану.

 

Прокрутити вгору