14/02/2022  

Афганістан: біль нашої душі

Виставка-реквієм

Афганістан… Промовляючи це слово, болить душа, і крається серце, коли на пам’ять спадають ті страшні події. 15 лютого 2022 року Рябоконівською сільською бібліотекою-філією експонується виставка-реквієм «Афганістан: біль нашої душі» (до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав), на якій представлені історично-документальні матеріали, публікації з періодичних видань.

Афганістан: біль нашої душі

 

Це була страшна війна, на якій сини України виконували свій інтернаціональний обов’язок. Ця війна – одна із сумних сторінок нашої історії, вона несла смерть, каліцтво, одягнула в жалобу тисячі сердець. Минуло 33 роки відтоді, як вивели з Афганістану війська, але рани цієї війни кровоточать і досі.

Участь у війні взяли 160375 військовослужбовців з України, не повернулись з війни – 3360 осіб, стали інвалідами – 3560, вони з честю виконували свій військовий обов’язок, стали гідним прикладом людської відданості героїзму та мужності.

Ми маємо знати про страшні події безглуздої афганської війни і пам’ятати що і серед нас живуть люди які в 20-30 років стали свідками й учасниками воєнних подій. Важливо зберегти пам’ять про ті події, вклонитись тим, які не повернулись з війни, виконуючи свій обов’язок перед Батьківщиною.

 

Прокрутити вгору