Школа УДК

Школа УДК

 

Професійний освітній проєкт

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 березня 2017р. №177 «Про припинення використання Бібліотечно-бібліографічної класифікації та впровадження Універсальної десяткової класифікації» та з метою підвищення кваліфікації працівників бібліотечних закладівзапроваджено професійний освітній проект «Школа УДК» Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Основна мета проєкту – формування у бібліотечних працівників області знань та практичних навичок з індексування за таблицями УДК.

Мета діяльності «Школи УДК»:

  • формування у бібліотекарів Харківщини навичок роботи з таблицями УДК, методики індексування інформаційних ресурсів за таблицями УДК, а також навичок самостійної діяльності в контексті опанування методології класифікування;
  • надання індивідуальних консультацій.

 

Програма навчання «Школи УДК» передбачає лекційні, практичні, лабораторні та виїзні заняття, з окремих тем – круглі столи та інноваційне планування.

В рамках «Школи УДК» заплановано проведення семінарів, тренінгів, практикумів, тематичних вебінарів, консультування за допомогою скайп-зв’язку та ін.

На заняття «Школи УДК» запрошуються працівники бібліотек Харківської області.

Контактна інформація

  • Контактна особа: Димарецька Валентина Володимирівна, завідуюча відділом обробки та каталогізування
  • Телефон: 731-25-16
  • Адреса: вул. Кооперативна, 13/2
Прокрутити вгору