Регіональний тренінговий центр

 

Регіональний тренінговий центр Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки має в своєму арсеналі 10 комп’ютерів з програмним забезпеченням, 10 веб-камер з навушниками, принтером та сканером.

Створений центр для навчання роботі з новітніми інформаційними технологіями бібліотечних працівників міста Харкова та Харківської області, з метою розвитку регіональної бібліотечної інфраструктури. Тренінги допомагають бібліотекарям більш тісно працювати з громадами та демонструвати, що бібліотека – це місце доступу до актуальної інформації.

Одним з пріоритетів Центру є навчання різних груп користувачів та надання для населення нових послуг з використанням вільного доступу до мережі Інтернет.

Під час тренінгів усі бажаючи мають можливість навчитися:

  • користуватись комп’ютером;
  • здійснювати пошук інформаційних ресурсів у мережі Інтернет;
  • створювати власні Блоги та Web-сторінки тощо.

РТЦ Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки реалізує проект “Відкрий для себе Інтернет”, що відповідає запитам користувачів, які перетнули певну вікову межу, але залишаються молодими душею і готовими до творчих здобутків.

Центр надає кваліфіковану допомогу щодо навігації у всесвітній мережі, сприяє створенню відкритого суспільства, через можливість необмеженого доступу до інформації.

У вільний від навчання час Тренінговий центр працює як Інтернет-центр для користувачів Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки.

Доступ до мережі Інтернет БЕЗКОШТОВНИЙ!
Прокрутити вгору