11/03/2023  

Залізна евакуація

Презентація книги

11 березня 2023 р. у знеструмленому Харкові пройшла презентація книги Андрія Пермякова "Залізна евакуація", всупереч всім перешкодам, як ще один доказ нескореності і непереможності!

Залізна евакуація

 

Березень 2022 року… Південний вокзал Харкова, як і десятки інших залізничних вокзалів великих міст України,  вщент заповнений наляканими людьми, переважно жінками з дітьми. Поруч чутно вибухи снарядів, над містом літають ворожі літаки. Повітря просякнуте жахливим оціпенінням. В одну сумку спакувавши все життя, рушити у невідомість, рятуючись від війни.  Жах і розгубленість в очах від’їзджаючих, розпач і безвихідь проводжаючих. Плач дітей і сльози дорослих. І як у цьому хаосі і морі людей зберігати холодну голову і залишитися вірним своїй професії, а головне бути людяними та турботливими, надавати допомогу всім, хто її потребує?  Все це під силу нашим залізним воїнам – героям залізничникам. Їхньому подвигу присвячена книга Андрія Пермякова “Залізна евакуація”, що була видана видавництвом “Креативна агенція «Артіль»” та    Благодійним фондом “Бібліотечна країна” за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики.

Чарівні акторки Римма Зюбіна та Наталія Цимбал, а також автор книги Андрій Пермяков у форматі документального театру поділилися з присутніми реальними історіями   залізничників  – очевидців тих подій. Душевне і проникливе виконання нікого не залишило байдужим.

Дякуємо Благодійному фонду “Бібліотечна країна”, а також особисто Ігорю Степуріну  за примірники книг “Залізна евакуація” та “Абетка переможців”, надані до фонду нашої бібліотеки.

 

Прокрутити вгору