Свято започатковано у 2006 році, але покликано зберегти тисячолітні традиції українського народу, душею відчути наш тісний зв’язок з предками, Батьківщиною… У вишиваних орнаментах перед нами відкривається історія, закодована у символах наших предків, їх намагання донести скрізь покоління віру, силу й благословення. З давніх-давен жінки вишивали знаки оберегів на чоловічих сорочках… Намагатимемося і ми зберегти своє життя.
Сьогодні, у рамках міжнародного проекту, до нашої бібліотеки завітали інструктори з безпеки цивільного населення під час збройного конфлікту, щоб навчити колектив правилам безпечної поведінки під час військових дій.
ГО «Асоціація саперів України» за сприяння Організації Об’єднаних Націй проводить інформування в закладах освіти та культури, на підприємствах, у громадах та серед інших верств населення. Інструктори Дмитро та Катерина навчали нас сьогодні, як треба поводитися при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, ядерній загрозі, виявленні вибухонебезпечних предметів, щоб зберегти своє життя та не нашкодити оточуючим. Красно дякуємо усім, хто втілює в життя такі важливі для усіх ініціативи, а насамперед Дмитру та Катерині, які провели безпекове навчання, усе дохідливо пояснили та відповіли на запитання нашого колективу (а їх було дуже багато!).
Бережіть себе – адже попереду наша Перемога!
Ми повинні вистояти.
#Україна_понад_усе #Всесвітній_день_вишиванки #одягни_вишиванку #бібліотеки #Асоціація_саперів_України
Публікацію підготувала провідна редакторка РЦІ «Харківщина» Олена Травіна
Всесвітній день вишиванки