19/07/2022  

Всесвітній день шахів – свято інтелекту

Бібліографічний інтерактивний список літератури до Всесвітнього дня шахів

Шахи – спорт, наука чи мистецтво? Шахи – це одна з найдавніших інтелектуальних та культурних ігор, що поєднує у собі наукове мислення та елементи спорту і мистецтва.

Всесвітній день шахів – свято інтелекту

 

Всесвітній день шахів щорічно відзначається 20 липня, тому що цього дня 1924 року була заснована Міжнародна шахова федерація (World Chess Federation, FIDE).
Святкують його як професійні шахісти, так і любителі інтелектуальної гри.
Усіх шахістів вітаємо з цим днем! Нехай кожен хід наблизить вас до перемоги, щоб у суперника не залишалося шансів, а у глядача перехоплювало подих від кожної гри!
Всесвітній день шахів – чудова нагода познайомитися з цією давньою грою через видання, що містять інформацію про цікаві факти з історії шахів та правила цієї захоплюючої гри, про перші чемпіонати світу, їх переможців, про відомих шахістів тощо. Читання цієї літератури не тільки принесе задоволення, а й допоможе краще зрозуміти шахову гру, якою сьогодні захоплюються в усьому світі.
Представляємо до вашої уваги бібліографічний список літератури на тему шахів з фонду нашої бібліотеки «Всесвітній день шахів – свято інтелекту».

Перейти до бібліографічного інтерактивного списку  

Матеріал підготувала провідна бібліографиня РЦІ «Харківщина» Ірина Мавродієва

 

Прокрутити вгору