27/05/2022  

ВікіХарківщина 2020

«Вікімедія Україна» остаточно визначилась з підсумками конкурсу статей та фотографій «ВікіХарківщина 2020», який проводився серед співробітників та користувачів публічних бібліотек Харківської області. Конкурс мав на меті популяризацію великих і малих сіл і міст, знайомство з цікавими туристичними маршрутами Харківщини, а також дав можливість більше дізнатись про відомих людей свого краю.

ВікіХарківщина 2020

 

Беззаперечним переможцем в індивідуальному заліку стала Оксана Зозуля (Катеринівська сільська бібліотека Лозівського району). Вона отримала понад тисячу балів. До речі, як активного учасника міжнародної акції для бібліотекарів #Lib1Ref Оксану Зозулю координатори акції у Центрально-Східній Європі відзначили почесним дипломом.

Найбільшу кількість фотографій завантажили до Вікісховища провідний методист ХОУНБ Завгородня Вероніка і бібліотекар Козачолопанської сільської бібліотеки Світлана Узких. Понад 400 фото пам’яток нашого рідного краю збережено для історії.

Найактивнішими бібліотеками визнані:

  • Харківська обласна універсальна наукова бібліотека
  • Катеринівська сільська бібліотека-філія Публічної бібліотеки Лозівської міської ради
  • Дергачівська центральна районна бібліотека
  • Харківська державна наукова бібліотека імені В. Г. Короленка (Інформаційно-бібліографічний відділ)
  • Нововодолазька централізована бібліотечна система

Зараз ми переживаємо з вами суворі часи. Багато бібліотекарів  вимушені були тимчасово зачинити свої бібліотеки, покинути свої оселі, багато хто відчув нестачу найнеобхіднішого.

«Вікімедія Україна» знайшла можливим нагородити всіх переможців конкурсу «ВікіХарківщина 2020» грошовими призами. Щиро вдячні за фінансову підтримку! Також переможці отримали на електронні пошти “Дипломи конкурсу статей та фотографій у Вікіпедії”.

Журі конкурсу відзначило внесок колективу Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки почесними дипломами.

Дякуємо всім учасникам конкурсу за суттєвий вклад у розбудову українського сигменту Вікіпедії. Ми обов’язково будемо проводити такі конкурси і надалі.

“Вікіхарківщина. Наша перемога” – такою має бути назва наступного конкурсу.

 

Прокрутити вгору