26/09/2023  

Помаранчеве щастя: гарбуз для настрою і здоров’я

Вулична акція в рамках проєкту «Осінь з бібліотекою»

Цими днями гарбузова осінь завітала до відділу технічної і сільськогосподарської літератури нашої бібліотеки… та й вивела нас на бібліотечний майданчик, до наших потенційних відвідувачів. Метою нашої вуличної акції було підвищення рівня обізнаності про біологічну цінність гарбуза. Останнім часом одна з найстаріших культурних рослин нашої планети переживає нову молодість. Гарбуз знов у тренді!

Помаранчеве щастя: гарбуз для настрою і здоров’я

 

Серед вітчизняних аграріїв зростає попит на вирощування гарбузів. Гарбузи бувають кормові, столові, декоративні та насіннєві, які дедалі стають вигідними для агробізнесу. Ми організували виставку-експозицію «Помаранчеве щастя: гарбуз для настрою і здоров’я», на якій була представлена література не тільки з питань вирощування гарбузів, а й їх переробки та приготування апетитних страв з цих корисних овочів.

Перехожі не залишилися байдужими до нашої ініціативи: талановиті учні Харківського ліцею № 46 під проводом досвідченої викладачки пані Вікторії, поважний захисник, академік, столяри та студенти, пенсіонери й офісні працівники – усі цікавилися, розпитували, куштували гарбузові смаколики та отримували у подарунок гарбузи і насіння. Було весело!

Завітайте до нашої бібліотеки, щоб докладніше ознайомитися з літературою, де зібрані цікаві факти про гарбуз як цінний і смачний продукт. Також пропонуємо до вашої уваги збірки рецептів смачних осінніх ласощів, зокрема гарбузовий хліб з розмарином, гарбуз із сиром тощо.

Смачної, теплої, щедрої, насамперед мирної осені нам!

 

 

::
Прокрутити вгору