22/02/2022  

Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги

Онлайн робота з підвищення кваліфікації

З 21 лютого 2022 року в ХОУНБ розпочато онлайн роботу з підвищення кваліфікації завідувачів бібліотек-філій публічних бібліотек Харківської області та міста Харкова за темою «Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги».

Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги

 

Заняття розпочала директор ХОУНБ Наталя Шостко, вона розповіла про організацію роботи бібліотек: установчі документи, локальні нормативно-правові акти, кадри.

Лариса Сашкова, завідувач Регіональним центром «Харківщина» ХОУНБ, розкрила питання «Важливі аспекти бібліографічної діяльності бібліотек територіальних громад».

Розповідь про книжковий дайджест в PowerPoint учасники семінару почули від завідувача відділу Міського абонементу ХОУНБ Наталі Кононенко.

Провідний бібліотекар відділу технічної та сільськогосподарської літератури ХОУНБ Ольга Зубренко виступила з темами «Бібліотека в соціальних мережах», «Сторітеллінг та мистецтво написання «смачних» текстів».

Протягом наступних днів бібліотекарі дізнаються про формування та списання бібліотечних фондів, сервіс Canva, особливості систематизації документів за УДК, правове регулювання діяльності бібліотечних закладів, проектну діяльність бібліотек та багато іншого.

 

Прокрутити вгору