12/04/2024  

Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги

Заняття з підвищення кваліфікації

З 8 по 11 квітня 2024 року співробітники Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки брали участь в заняттях з підвищення кваліфікації завідувачів бібліотек-філій публічних бібліотек та бібліотечних працівників Харківської області та міста Харкова за темою «Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги».

Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги

 

Наталя Шостко,  директор ХОУНБ, розкрила питання «Актуалізація бібліотечних фондів у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України» та «Безбар’єрність публічної  бібліотеки».

З темою «Основні питання роботи з бібліотечними фондами» виступила Марія Кучеренко, завідувачка відділу комплектування літератури ХОУНБ.

Про важливі аспекти бібліографічної та краєзнавчої діяльності бібліотек територіальних громад розповіла Лариса Сашкова, завідуюча регіональним центром «Харківщина» ХОУНБ.

Ольга Цимбал, завідувачка сектору інформації з питань культури та мистецтва Харківської області ХОУНБ, розповіла про створення інтерактивного плакату в сервісі Genial.ly.

З темою «Майстерні (мейкерські простори) у бібліотеках» виступила Лариса Федотова, заступник директора з наукової роботи Харківської ОУНБ.

Олена Травіна, провідний редактор регіонального центра «Харківщина» ХОУНБ, розкрила питання «Сервіс CANVA: створюємо власний бібліотечний дизайн».

Головний методист науково-методичного відділу ХОУНБ Наталя Грачова розповіла про бібліотеку в соціальних мережах.

Ганна Бакаєва, завідуюча науково-методичним відділом ХОУНБ виступила з темами «Бібліотеки – Хаби цифрової освіти» та «Проєктна діяльність бібліотек».

 

Прокрутити вгору