13/10/2023  

Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги

Заняття з підвищення кваліфікації

З 9 по 13 жовтня 2023 року співробітники Харківської обласної універсальної наукової бібліотеки брали участь в заняттях з підвищення кваліфікації завідувачів бібліотек-філій публічних бібліотек та бібліотечних працівників Харківської області та міста Харкова за темою: «Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги».

Підвищення професійної компетентності бібліотечних працівників: нові пріоритети і вимоги

 

Наталя Шостко,  директор ХОУНБ, розкрила питання «Актуалізація бібліотечних фондів у зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України» та розповіла про організацію роботи бібліотеки: установчі документи, локальні нормативно-правові акти, кадри.

З темами «Бібліотека – хаб цифрової освіти» та «Ресурси Інтернет на допомогу бібліотекарю» виступила Лариса Федотова, заступник директора з наукової роботи Харківської ОУНБ.

Головний методист науково-методичного відділу ХОУНБ Наталя Грачова розповіла про зміни у роботі бібліотек, спричинені російською збройною агресією  та про бібліотеку в соціальних мережах.

Олена Травіна, провідний редактор регіонального центра «Харківщина» ХОУНБ виступила з темою «Сервіс CANVA. Створюємо власний бібліотечний дизайн».

Про нововведення статистичної звітністі бібліотек та планування роботи бібліотеки учасники почули від Бакаєвої Ганни, завідувачки науково-методичним відділом ХОУНБ.

Сашкова Лариса, завідувачка регіональним центром «Харківщина» ХОУНБ розповіла про важливі аспекти бібліографічної та краєзнавчої діяльності бібліотек територіальних громад.

З темами «Формування бібліотечних фондів» та «Списання бібліотечних фондів» виступила Марія Кучеренко, завідувачка відділу комплектування літератури ХОУНБ.

Наприкінці бібліотекарі  обмінялися досвідом роботи бібліотек під час воєнного стану.

 

Прокрутити вгору