30/11/2023  

Новинки краєзнавчого фонду РЦІ «Харківщина»

Ви пам’ятаєте себе маленькими, ну хоч трохи? Пам’ятаєте, як раділи новим іграшкам та книжкам, як роздивлялися яскраві картинки, а потім з нетерпінням смикали за руку матусю чи бабусю з проханням почитати… У житті сучасних дітей не вистачає соціалізації, зате багато ґаджетів. Вони з раннього віку просиджують у телефонах, розважаючись мультиками та електронними іграми.

Новинки краєзнавчого фонду РЦІ «Харківщина»

 

Приходьте до бібліотеки разом із дітьми, відкрийте їм радість спілкування з книгою. У фонді нашої бібліотеки, хоч вона для дорослих, багато дитячої літератури. Безумовно, є книги на яких виросло не одне покоління – це пригоди дівчинки Еллі та її друзів, витівки смішного плюшевого ведмежати Вінні-Пуха, історії Чиполіно, а є нові книги та популярні герої – пригоди доброго вікінга Таппі, комікси миші-репортера Джеронімо Стілтона, забавні історії друзів-лісовичків тощо.

РЦІ «Харківщина», як завжди, розповідає про книги наших земляків.  Багато авторів пишуть для дітей: Н.Супруненко («Загадки для маляток», «Святкові дні», «У бабусі й дідуся»…), С.Колоколов («Мастер пепка», «Як живуть курочки», «Как весна зиму прогоняла»…), Н.Лукан («Вигадалики»), В.Королева («Веснушки-конопушки»), В.Кириченко («Настуся-сонечко»), В.Солових («Приключения Стивена Стекчиналса») тощо. Пропонуємо вам ознайомитися з книгою молодого талановитого харківського письменника, який не боїться фантазувати й упевнено йде за своєю мрією:

 

Лукаш М. Мішечок історій Мішковинки. – Харків : Віват, 2018. – 63 с. : іл. – (Розваги для розумахи).

У Торбокраї гамірно й ніколи не сумно. Торбинки й портфелі, гаманці й чохли для смартфонів, дипломати й кошики, які тут живуть, потрапляють в неймовірні пригоди, літають на торбодизелях, ходять на концерти до соловейка Моцарта й малюють на конкурс, який оцінює сам Тубус Ван-гог. Не вірите? Тоді запитайте в Мішковинки, яка назбирала цілісінький мішечок історій про чарівне місто і його мешканців.

 

Та друга книга:

 

Королева В. Веснушки-конопушки. – Харків : Федорко, 2009. – 43 с.

Валентина Корольова готує серію дитячих книг «Вустами младенця…». Перша книжка з серії називається «Веснушки-конопушки», для дітей від 2-х до 5-ти років. Вірші світлі, добрі, безпосередні, з легким гумором, а найголовніше – що написані вони професійно. Книжка вийшла кольоровою, що грає істотну роль для сприйняття її дитиною. Ця збірка дитячих віршів, а також наступні книги будуть гарною підмогою у вихованні підростаючого покоління, подарунком для малят.

 

Бажаєте дізнатися більше – Краєзнавча книга Харківщини, Мова. Фольклор. Літературне життя. Тож знайомтесь із виданнями онлайн і приходьте за ними до бібліотеки.

Матеріал підготувала головна бібліотекарка РЦІ «Харківщина» Наталія Грайворонська

 

Прокрутити вгору