16/03/2024  

Національний тиждень читання. Тиждень поезії

Всеукраїнська інформаційно-просвітницька акція

 

З 16 по 24 березня 2024 року Український інститут книги проводить Всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії». Цей тиждень – особлива подія, яка охоплює Всесвітній день поезії (21 березня) та відзначає роль поетів у нашій культурі.

Національний тиждень читання.  Тиждень поезії

Темою тижня поезії 2024 став «ДІМ», а гаслом – «Ріки незмінно течуть додому».  «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…» – вважає українська поетеса Ліна Костенко. Де і коли був написаний перший віршований твір – невідомо. Можливо, то була молитва, первісне заклинання чи гімн природі, або перше зізнання в коханні… В Японії вважають, що поезію принесли на землю боги.
Творцями поетичних рядків є люди, які трохи інакше сприймають навколишній світ. Поезія – це стан їхньої душі, пісня, яка лине із самого серця. Кожен вірш – це сповідь поета, якийсь незабутній епізод з його життя, неповторний барвистий опис життєво-важливих цінностей, переживань, почуттів, емоцій.

Ми запрошуємо вас відвідати нашу бібліотеку, де наразі експонуються книжкові виставки українських та зарубіжних поезій. Візьміть до рук видання з віршованими рядками, розгорніть та відчуйте чарівність поетичного слова

Публікацію підготувала редакторка І категорії відділу автоматизації та комп’ютерних технологій Ірина Казьміна

 

Прокрутити вгору