25/09/2023  

Мандрівка до чарівного лісу

Пізнавально-туристичний захід до Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні

Мандрівка до чарівного лісу

 

Дорогі друзі, сьогодні, у Всесвітній день туризму та День туризму в Україні, ділимося з вами своїми чудовими емоціями, які ми, бібліографи РЦІ «Харківщина», отримали від захопливої «Мандрівки до чарівного лісу». А провели її для нас та колег з інших установ ОКЗ “Харківський організаційно-методичний центр туризму” та Освітньо-реабілітаційний хаб «Екосвіт» еколого-туристичного відділу КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості».

Спочатку ми відвідали «Бібліомістечко» від партнера заходу – Центральної бібліотеки Салтівського району м. Харків. Познайомилися з новими виданнями з різних галузей знань. Взяли участь у акції «Книгомандри від «Харківщини туристичної»: подарували краєзнавчі книжки від нашої бібліотеки, у свою чергу отримали продукцію від організаторів акції – довідники, путівники, мапи.

Потім, мандруючи екостежкою, побачили молоді тюльпанові дерева, тамариск, ґінкго-білоба, кедри, дерево-«їжак» – гледичію. Були вражені незламністю вісімдесятип’ятирічної аличі, яка, попри свою тяжку інвалідність, живе і квітне, підбадьорюючи духом своїх відвідувачів. Послухали про досвід роботи «Екосвіту» з вирощування різних прянощів та овочів.

Учасникам заходу представили також зоологічну частину. Із задоволенням подивилися сцену джигітовки, нагодували конячок, кізок морквою та яблуками.

Завершилася мандрівка духмяним чаюванням з печивом, на якому поділилися своїми думками від побаченого.

Висловлюємо щиру подяку організаторам заходу за цей багатий позитивними емоціями яскравий сонячний святковий день.

 

#Всесвітній_день_туризму #День_туризму_в_Україні #туризм #Харківський_центр_туризму #Екосвіт

 

 

Публікацію підготувала завідувачка РЦІ «Харківщина» Лариса Сашкова

 

::
Прокрутити вгору