10/11/2023  

Хроніка незламного Харкова. Випуск 11

Хроніка війни

Хроніка незламного Харкова. Випуск 11

 

☑ Дорогі друзі, 11-й випуск «Хроніка незламного Харкова» насичений подіями вересня-жовтня. У ці дні ми відзначили річницю харківського контрнаступу, коли майже за місяць було звільнено 10 тис. кв. км нашої дорогоцінної території. 1 жовтня, у День захисників та захисниць України в етері національного телемарафону вийшов документальний фільм про мужність та перемогу Сил оборони у битві з росіянами на Харківщині.

☑ На цьогорічному Венеціанському кінофестивалі показали фільм «Фотофобія» словацьких режисерів Івана Остроховського та Павла Пекарчика, що розповідає про щоденні будні двох 12-річних харківських підлітків, яких війна змусила жити у метро.

☑ 5 жовтня російські військові обстріляли село Гроза у Шевченківській громаді Куп’янського району. Ракета влучила у кафе і магазин в центрі села. Цю атаку назвали найкривавішим злочином росіян на Харківщині за весь час від початку повномасштабного вторгнення. В області було об’явлено триденний траур за 59 загиблими.

☑ Пам’ятник тепловикам відкрили 10 жовтня в оновленому однойменному сквері вздовж пр. Героїв Харкова на честь 90-річчя КП «Харківські теплові мережі».

☑ Харківщина продовжує героїчну боротьбу.

Перейти до випуску 11 хроніки війни  

Матеріал підготували: завідувачка РЦІ «Харківщина» Лариса Сашкова, головна бібліографиня РЦІ «Харківщина» Лариса Конопля

 

:: ::
Прокрутити вгору