16/06/2022  

Хроніка незламного Харкова. Випуск 2

Хроніка війни

Хроніка незламного Харкова. Випуск 2

 

Вже понад три місяці минуло з того часу, як російські військові розпочали повномасштабне вторгнення в Україну. Щодня тривають бойові дії. Хоча запрацював громадський транспорт, відкрилося ще більше кафе та ресторанів, люди почали активно гуляти містом, але Харків продовжують нещадно обстрілювати. Майже третина території Харківщини, 26 громад з 56, частково або повністю окуповані. З початку російської агресії Збройним силам України разом з іншими військовими підрозділами вдалося звільнити понад 20 населених пунктів. Але ситуація залишається складною, зокрема, у гуманітарному плані. На Харківщині зруйновано 2229 багатоповерхових будинків, з яких 225 – на 100 %.

Другий випуск «Хроніка незламного Харкова» продовжує публікацію матеріалів наступних п’ятдесяти днів героїчного протистояння російським загарбникам. Слава захисникам та усім, хто працює і робить свій вклад у нашу перемогу!

Перейти до випуску 2 хроніки війни  

Матеріал підготували: завідувачка РЦІ «Харківщина» Лариса Сашкова, головна бібліографиня РЦІ «Харківщина» Лариса Конопля

 

:: ::
Прокрутити вгору