08/03/2023  

Фундатор харківської композиторської школи Тіц Михайло Дмитрович

Біобібліографічна пам’ятка до 125 років від дня народження видатного українського композитора і вченого Михайла Дмитровича Тіца

8 березня виповнюється 125 років від дня народження одного з видатних композиторів України, людини високої культури, енциклопедичних знань, вченого-теоретика, піаніста, педагога Михайла Дмитровича Тіца.

Фундатор харківської композиторської школи Тіц Михайло Дмитрович

 

Як один із корифеїв української музики і засновників харківської теоретико-композиторської школи, Михайло Дмитрович зробив значний внесок у різні галузі музичного мистецтва і науки, посів гідне місце в історії української музичної культури.

За роки педагогічної діяльності на історико-теоретичному факультеті Харківської державної консерваторії, М.Тіц виховав багато композиторів і музикознавців, відомих не тільки у Харкові, а й у різних містах країни. Серед них – П.Андросюк, Л.Булгаков, П.Гайдамака, О.Жук, Л.Колодуб, М.Боровик, О.Гусарова, І.Дубінін, П.Калашник, О.Юсов та багато інших.

Перейшовши за посиланням до біобібліографічної пам’ятки «Фундатор харківської композиторської школи Тіц Михайло Дмитрович», ви зможете ознайомитись з біографією і переліком праць шанованого майстра.

 

 

Перейти до біобібліографічної пам’ятки  

Матеріал підготували: завідувачка РЦІ «Харківщина» Лариса Сашкова,  головна бібліографиня РЦІ «Харківщина» Лариса Конопля

 

::
Прокрутити вгору