Тарас на Харківщині

Віртуальна книжкова виставка до дня народження видатного письменника і Національного героя України Тараса Григоровича Шевченка

Підготовлено у 2023 році

 

 

Ми пам’ятаємо, що 9 березня – День народження нашого видатного, славетного поета, письменника, мислителя і художника Тараса Григоровича Шевченка.

На превеликий жаль, пам’ятають і наші вороги…

Бо не може бути збігом обставин і випадковістю чергова масована ракетна атака на нашу країну саме 9 березня цьогоріч, як і попередні обстріли і руйнація осередків освіти, музеїв, наших пам’яток культури. Багато людей у містах і селах знову залишилися без світла, тепла і зв’язку.

Але видатних діячів нашої України, тих, які і нині, скрізь сторіччя, впливають на світогляд й наші думки, ми шануватимемо завжди! Пам’ятаємо і без прив’язки до дат народження та ювілеїв!

Тарас – це уособлення українця в минулому, сьогодні та в майбутньому!

Пропонуємо до вашої уваги віртуальну виставку «Тарас на Харківщині». Видатному письменникові встановлено унікальні пам’ятники в нашій області, саме про них короткий огляд за матеріалами видання, підготовленого працівниками Обласного комунального закладу «Харківський науково-методичний центр охорони культурної спадщини». Ми намагатимемося зберегти їх у ці страшні часи!

У фонді нашої бібліотеки є дуже багато цікавих і змістовних видань про Кобзаря – завітайте до нас, чекатимемо!

 

Матеріал підготувала провідна редакторка РЦІ «Харківщина» Олена Травіна

 

Прокрутити вгору