На крилах поезії

Віртуальна книжкова виставка до дня народження української поетеси, лірика Ніни Антонівни Супруненко

Підготовлено у 2023 році

 

На крилах поезії

 

31 травня – день народження української поетеси, заслуженої діячки мистецтв України Ніни Антонівни Супруненко. Ніна Антонівна народилася в Полтавщині, але значна частина її життя належить Харкову, де вона навчалася на режисерському відділенні Харківського державного інституту культури, після закінчення якого працювала завідувачкою інтернаціонального відділу Палацу студентів ХПІ. Потім було навчання в Київській державній академії керівних кадрів культури та мистецтва, магістратурі інституту післядипломної освіти Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

В 1990 р. побачила світ перша книги поезій «Дарунок долі», за яку в 1992 р. Ніна Антонівна була прийнята до Національної Спілки письменників України. Сьогодні кількість творчого доробку сягає 25 поетичних збірок та книг для дітей.  У 2005-2010 роках Ніна Антонівна працювала начальником Управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації. Є авторкою та ведучою телевізійної програми «Творчі зустрічі з Ніною Супруненко». Понад 200 фільмів знято про талановитих діячів та колективів України й зарубіжжя.

Колектив нашої бібліотеки сердечно вітає Ніну Антонівну Супруненко з днем народження та бажає автору чудових книг, які вона подарувала книгозбірні, здоров’я, життєвої енергії та творчого довголіття!

Запрошуємо переглянути віртуальну виставку «На крилах поезії»,  в якій представлено творче надбання яскравої особистості.

Перейти до віртуальної виставки

Матеріал підготувала головна бібліографиня РЦІ «Харківщина» Лариса Конопля

 

Прокрутити вгору