День народження кросворду

Віртуальна виставка до Дня народження кросворду (Crossword Puzzle Day)

Підготовлено у 2022 році

 

День народження кросворду

 

Сьогодні, 21 грудня, свій день народження святкує цікава та корисна розвага  –  кросворд. Найпопулярнішу головоломку було опубліковано 105 років тому. Коли Томаса Едісона запитали, чи є спосіб, який одночасно стимулював би до читання книг, тренував пам’ять, заспокоював душу і приносив радість, то винахідник відповів: «Так, такий спосіб є. Це – кросворд».

І дійсно, розгадування кросвордів  приносить неабияку користь: розвиває інтелектуально, допомагає перевірити свою ерудицію, розширює кругозір. Та й взагалі, це цікаве проведення дозвілля.

Крім того, пошук відповідей на запитання спонукає звернутися за допомогою до довідкової літератури, спеціальних сайтів для відгадування кросвордів. Адже на віртуальних просторах можна знайти сотні сторінок, де зазвичай передруковують матеріали з періодичних видань із можливістю відгадувати їх в онлайн-режимі.

Розгадуйте кросворди! А ми запропонуємо вам довідкову літературу з усіх галузей знань та книги на допомогу для розгадування ваших улюблених кросвордів.

Перейти до віртуальної виставки

Матеріал підготували: головна бібліографиня РЦІ «Харківщина» Лариса Конопля, провідна бібліографиня РЦІ «Харківщина» Ірина Мавродієва

 

Прокрутити вгору